SisiPuchov
+421 914 321 118
Čo nájdete v okolí Penziónu SISI

Čo nájdete v okolí Penziónu SISI

 

Penzión SISI v Púchove má výhodnú a strategickú polohu. Nachádza sa hneď vedľa privádzača D1. V blízkosti penziónu sú supermarkety, športové ihriská a areály, sauna, plaváreň, čerpacia stanica, bankomat a mestské divadlo. Púchov je moderné mesto s mnohými námestiami, kde si môžete posedieť na lavičke alebo navštíviť okolité kaviarne.

  Len pár minút cesty autom od Penziónu SISI nájdete obchodné strediská zamerané na rôzny sortiment. Blízko je aj rekreačná oblasť Čertov, ktorá susedí s Moravou a poskytuje príjemné prostredie na relax a oddych. Súčasťou areálu Penziónu SISI je aj Ubytovňa SISI a Metropolis. Metropolis poskytuje denné obedové menu alebo priestory pre príjemné posedie pri káve.

 

 

 

 

Šport v Púchove

Púchov je ideálnym miestom pre šport, turistiku a oddych v prírode. Priamo v meste sa nachádzajú rôzne športoviská, ako napríklad krytá plaváreň, letné kúpalisko, multifunkčná športová hala, tenisové kurty, ale aj skate park alebo lodenica. V športovej hale sú najpopulárnejšie športy futsal (malý futbal), volejbal, badminton a hádzaná.

 

 

 

 

 

  Každodenný chod športovísk, ich prevádzku a údržbu zabezpečuje MŠK Púchov. Okrem toho je možné navštíviť fitness, bowling alebo sauny. V prípade, že máte chuť sa športovo vyžiť, na recepcii vám podáme bližšie informácie. Šport si môžete vychutnať nielen ako účastník, ale aj ako divák. 

 

 

 

 

 

Lyžiarske strediská v okolí

Cez zimnú sezónu odporúčame pre priaznivcov lyžovania navštíviť niektoré z lyžiarskych stredísk v okolí Púchova. Medzi najpopulárnejšie v okolí patria lyžiarske stredisko SKI Čertov, lyžiarske stredisko Dešná a SKI centrum Kohútka. Medzi obľúbené strediská patrí aj nedaľeký Mojtín.

 

 

 

 

 

 

 

 

Turistika v okolí

Okolitá príroda, Púchovská dolina a Strážovské vrchy sú miestami pre oddych, turistiku a náučné chodníky. Odporúčame absolvovať náučný chodník Tri skaly. Náučný chodník vedie po spevnených cestách k drevenej rozhľadni na kopci „Tlstá hora“ (651 m n.m.) a k trom skalným útvarom: Lazovská skala, Čertova skala a skala Vieska. Jeho celková dĺžka je 13 km. Turisti si obľúbia túru v južnej časti Javorníkov, v Púchovskej vrchovine, kde sa okrem prekrásnej prírody stretnú s dávnou históriou z obdobia keltských Kotínov. Pre milovníkov hradov je ideálna túra na Lednický hrad.