Príjemné a moderné ubytovanie
v Púchove
Výlety a šport
v okolí
Rezervovať pobyt
Rezervujte telefonicky na +421 914 321 118

 

Príjemné a moderné
ubytovanie

Penzión SISI poskytuje príjemné a moderné ubytovanie v Púchove. Izby aj apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, kuchynskou linkou, chladničkou a jedálenským stolíkom so stoličkami. Na izbách máte k dispozícií Wifi a parkovanie pri Penzióne SISI je v cene pobytu, pričom parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. Ubytovať sa v Penzióne SISI znamená nájsť v Púchove príjemné, komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

 

pozrite si izby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bohatý život v Púchove

Penzión SISI v Púchove má výhodnú polohu. V blízkosti penziónu sú supermarkety, športové ihriská, sauna, plaváreň, zimný štadión, čerpacia stanica a bankomat (všetko v okruhu 500 m).
Neďaleko penziónu sú pekné trasy na vychádzku – po nábreží Váhu a priehradnej nádrže, do blízkych lesov.
Púchov je moderné mesto s bohatým kultúrnym a športovým životom. Výborne funguje mestské divadlo, kino, letné koncerty na námestiach, jarmoky a folklórne slávnosti v lesnom amfiteátri. V Župnom dome sú permanentné výstavy a sprievodné akcie. Príjemne si môžete posedieť, najesť sa a zabaviť v až 58 reštauráciách, kaviarňach, baroch a klasických krčmách. Na zrekonštruovaných námestiach s fontánami a v parkoch sa dá na lavičkách príjemne posedieť.

 

Výlety a športy

 

 

 

 

Stretávka, oslava na kľúč, malá svadba

V zariadení SISI Metropolis je veľká sála s perfektným vybavením na organizovanie svadieb, stretávok a väčších rodinných osláv. Catering a zabezpečenie stravy je samozrejmé. Výhodou je ubytovanie rôznych kategórií, ktoré vám uľahčí organizovanie osláv pre hostí zďaleka. Ubytovanie je v areáli – jednoduchšie a lacnejšie v SISI House (ubytovňový typ), alebo vyššej kategórie v SISI Pension (hotelový typ).

 

Metropolis púchov

 

 

 

 

 

 

Plesy, stužkové, svadby, oslavy

Poriadate stužkovú, ples, svadbu pre väčší počet hostí? Reprezentatívnu oslavu, banket, výročie úspešnej firmy?
Máme pre vás riešenie - v priestoroch SISI Gardens máme pre vás, v rámci špičkovej reštaurácie SISI Gardens Restaurant, krásnu, veľkú sálu s východom na unikátnu terasu na streche, s barom obloženým drevom, tanečným parketom, dataprojektorom, cateringom, obsluhou a výbornou kuchyňou. Kapacita je 130 hostí. K dispozícii je 50 parkovacích miest. Máte možnosť použiť aj priestory reštaurácie i malý salónik. Ubytovanie je možné v našich ubytovacích zariadeniach - House, Pension a Gardens.

 

Sisi gardens

 

+421 914 321 118 Rezervovať