SisiPuchov
+421 914 321 118
Ubytovanie v Púchove v Penzióne Sisi

Hľadáte ubytovanie v Púchove?

 

Penzión SISI poskytuje príjemné a moderné ubytovanie v Púchove. Izby aj apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, kuchynskou linkou, chladničkou a jedálenským stolíkom so stoličkami. Na izbách máte k dispozícií Wifi a parkovanie pri Penzióne SISI je v cene pobytu, pričom parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. Ubytovať sa v Penzióne SISI znamená nájsť v Púchove príjemné, komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

 

Pozrite si izby

 

 

 

 

 

 

 

Pre koho sú naše izby a apartmány vhodné?

 

Ubytovanie v Penzióne SISI v Púchove vyhľadávajú firmy či podnikatelia, keď do Púchova cestujú na obchodné rokovania a stretnutia. Zároveň ho radi využívajú aj svadobčania, ktorí si u nás rezervujú izby pre svojich rodinných príslušníkov, cestujúcich na svadbu zo všetkých kútov Slovenska. Apartmány majú samostatné lôžka, takže sú vhodné ako pre rodiny s deťmi, tak pre mladých, ktorí do Púchova prišli za prácou alebo známymi.

 

 

Naše DELUXE apartmány zase ponúkajú komfort pre romantické pobyty, mladých svadobčanov alebo náročných podnikateľov. Izbu, v ktorej sa budete príjemne cítiť, si u nás vyberie každý. Celková kapacita Penziónu SISI je 91 lôžok.

 

 

 

 

Praktické informácie k ubytovaniu:

 

 

Strava

K Penziónu prislúcha aj budova Kaviarne Metropolis, ktorá sa nachádza v jej tesnej blízkosti. V kaviarni môžete ochutnať denné obedové menu len za 3,70 € a to v čase od 10:30 do 12:30. Samotná kaviareň je vám k dispozícií počas letných dní od 17:00 do 22:00 hodV prípade, že máte záujem, vieme vám zabezpečiť aj raňajky, ktoré si treba vopred nahlásiť už pri rezervácii.

 

 

Spoločenská miestnosť

Ak ste sa u nás ubytovali s rodinou alebo so známymi, využite večerné chvíle na stretnutie v spoločenskej miestnosti. Vybavená je kuchynkou, TV, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

 

 

 

 
 

Parkovanie

Ubytovaní v Penzióne SISI za parkovanie neplatia. Parkovacia plocha je monitorovaná kamerovým systémom.

 

 

Ďalšie služby

Zabezpečiť vám vieme raňajky, v prípade potreby či záujmu aj pranie, žehlenie a čistenie vašej bielizne.

Recepcia s predajom drobného tovaru je otvorená nasledove:     počas pracovných dní od 7,00 hod do 23,00 hod, počas víkendov od 17,00 hod do 22,00 hod.

 

 
 

 

 

 

Ďalšie služby

Zabezpečiť vám vieme raňajky, v prípade potreby či záujmu aj pranie, žehlenie a čistenie vašej bielizne.

Recepcia s predajom drobného tovaru je otvorená nasledove:

 

Otváracie hodiny predajne  
Pondelok - Štvrtok: 07:00 - 23:00
Piatok: 07:00 - 23:00  
Sobota: 16:00 - 24:00
Nedeľa: 17:00 - 22:00
 

 

 

Check-in od 14,00 hod.

Check-out do 10,00 hod.

Počas víkendu check-in po otvorení recepcie.

 

 

 

 
 

Fajčenie:

Zariadenie je nefajčiarske, rovnako ako všetky jeho vnútorné priestory a kaviareň. Fajčenie je preto v priestoroch Penziónu SISI zakázané. Ďakujeme za rešpektovanie.

 

 

Domáci miláčikovia:

V prípade, že k nám cestujete aj s domácimi miláčikmi (menší psíkovia a mačky), informujte nás o tom vopred. Doplatok za menšie psy a mačky: 8 €.

 
 


 

Pozrite si izby

 

 

Všetky informácie alebo otázky radi
poskytneme a zodpovieme

 

0914 321 118

 recepcia@penzionsisi.sk