Príjemné a moderné ubytovanie
v Púchove
Výlety a šport
v okolí
Rezervujte telefonicky na +421 914 321 118

 

Príjemné a moderné
ubytovanie

SISI Pension poskytuje príjemné a moderné ubytovanie v Púchove. Izby aj apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, kuchynskou linkou, chladničkou a jedálenským stolíkom so stoličkami. Na izbách máte k dispozícií Wifi a parkovanie pri SISI Pensione je v cene pobytu, pričom parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. Ubytovať sa v SISI Pensione znamená nájsť v Púchove príjemné, komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

 

pozrite si izby

 

 

 

 

 

 

 

 

Bohatý život v Púchove

SISI Pension v Púchove má výhodnú polohu. V blízkosti penziónu sú supermarkety, športové ihriská, sauna, plaváreň, zimný štadión, čerpacia stanica a bankomat (všetko v okruhu 500 m).
Neďaleko pensiónu sú pekné trasy na vychádzku – po nábreží Váhu a priehradnej nádrže, do blízkych lesov.
Púchov je moderné mesto s bohatým kultúrnym a športovým životom. Výborne funguje mestské divadlo, kino, letné koncerty na námestiach, jarmoky a folklórne slávnosti v lesnom amfiteátri. V Župnom dome sú permanentné výstavy a sprievodné akcie. Príjemne si môžete posedieť, najesť sa a zabaviť v až 58 reštauráciách, kaviarňach, baroch a klasických krčmách. Na zrekonštruovaných námestiach s fontánami a v parkoch sa dá na lavičkách príjemne posedieť.

 

Výlety a športy

 

 

+421 914 321 118 Rezervovať