Stravovanie v Sisi

 

V areáli SISI Pension sa nachádza reštaurácia SISI Metropolis.  Ak sa prejdete necelých 10 minút peši od SISI Pension k SISI Gardens môžete sa najesť v Ázijskom bistre Ha-noi. Všetky reštauračné zariadenia SISI ponúkajú v letných mesiacoch sedenie na terase. SISI Metropolis a Sisi Gardens restaurant sú vhodné aj na usporiadanie stretávky, oslavy, svadby, plesov a stužkových slávnosti. 

 

 

Denné menu jednotlivých zariadení

Denné menu Sisi Metropolis

Menu Ázijské bistro Ha-noi

 

 

 

 

 

 

SISI Metropolis

SISI Metropolis sa nachádza v tesnej blízkosti SISI Pension. V reštaurácii môžete ochutnať denné obedové menu v čase od 10:30 do 12:30. 

V zariadení SISI Metropolis je veľká sála s perfektným vybavením na organizovanie svadieb, stretávok a väčších rodinných osláv. Catering a zabezpečenie stravy je samozrejmé. 

 

Otváracie hodiny reštaurácie

Pondelok - Piatok 8:00 - 14:00

Sobota - Nedeľa: podľa objednávok

Telefónne číslo: 0918 806 417

 

 

 

 

 

 

Ázijské bistro Ha-noi

Medzi Žilinou a Trenčínom dlho nebola ázijská reštaurácia. Sme radi, že vám môžeme ponúknuť skvelé exotické chute ázijského bistra Ha-noi. Tradične zdravo vyvážené jedlá, v tradične skvelých cenách, obrovský výber s okamžitým servisom. Žiadne nepríjemné prekvapenia, len príjemná istota. V teplých mesiacoch posedenie na terase. 50 parkovacích miest vás v dnešnej dobe určite poteší.

 

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota 7:30 - 15:00

Nedeľa zatvorené

Telefónne číslo: 0944 757 999

 

 

+421 914 321 118 Rezervovať