Stravovanie v Sisi

 

V areáli SISI Pension sa nachádza reštaurácia SISI Metropolis. V prípade, že máte záujem, vieme vám zabezpečiť aj raňajky, ktoré si treba vopred nahlásiť už pri rezervácii ubytovania. Ak sa prejdete necelých 10 minút peši od SISI Pension k SISI Gardens môžete sa najesť v štýlovej reštaurácii Sisi Gardens restaurant alebo v Ázijskom bistre Ha-noi. Všetky reštauračné zariadenia SISI ponúkajú v letných mesiacoch sedenie na terase. SISI Metropolis a Sisi Gardens restaurant sú vhodné aj na usporiadanie stretávky, oslavy, svadby, plesov a stužkových slávnosti. 

 

 

Denné menu jednotlivých zariadení

Denné menu Sisi Metropolis

Denné menu Sisi Gardens restaurant

Menu Ázijské bistro Ha-noi

 

 

 

 

 

 

SISI Metropolis

SISI Metropolis sa nachádza v tesnej blízkosti SISI Pension. V reštaurácii môžete ochutnať denné obedové menu v čase od 10:30 do 12:30. 

V zariadení SISI Metropolis je veľká sála s perfektným vybavením na organizovanie svadieb, stretávok a väčších rodinných osláv. Catering a zabezpečenie stravy je samozrejmé. 

 

Otváracie hodiny reštaurácie

Pondelok - Piatok 8:00 - 14:00

Sobota - Nedeľa: podľa objednávok

Telefónne číslo: 0918 806 417

 

 

 

Sisi Gardens restaurant

Sisi Gardens Restaurant je unikátne miesto na obed, obchodné rokovanie, malú oslavu do 35 hostí s výbornou kuchyňou. K dispozícii je výnimočná záhradná terasa na streche. Okrem klasických reštauračných služieb je k dispozícii veľka sála s tanečným parketom pre 130 hostí. Catering, kuchyňa a obsluha sú vám k dispozícii - stužková, ples, svadba, promócie, oslava, teambuilding možu začať!

 

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok 7:30 - 15:00

Sobota - Nedeľa podľa rezervácii

Rezervácia aj mimo otváracích hodín nad 8 osôb možná

Telefónne číslo: 0904 288 348

Parkovanie: k dispozícii 50 parkovacích miest bezplatne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ázijské bistro Ha-noi

Medzi Žilinou a Trenčínom dlho nebola ázijská reštaurácia. Sme radi, že vám môžeme ponúknuť skvelé exotické chute ázijského bistra Ha-noi. Tradične zdravo vyvážené jedlá, v tradične skvelých cenách, obrovský výber s okamžitým servisom. Žiadne nepríjemné prekvapenia, len príjemná istota. V teplých mesiacoch posedenie na terase. 50 parkovacích miest vás v dnešnej dobe určite poteší.

 

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota 7:30 - 15:00

Nedeľa zatvorené

Telefónne číslo: 0944 757 999

 

 

+421 914 321 118 Rezervovať