Hľadáte ubytovanie v Púchove?

 

SISI Pension poskytuje príjemné a moderné ubytovanie v Púchove. Izby aj apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, kuchynskou linkou, chladničkou a jedálenským stolíkom so stoličkami. Na izbách máte k dispozícií Wifi a parkovanie pri SISI Pension je v cene pobytu, pričom parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. Ubytovať sa v SISI Pension znamená nájsť v Púchove príjemné, komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

 

Pozrite si izby

 

 

 

 

 

 

 

Pre koho sú naše izby a apartmány vhodné?

 

Ubytovanie v SISI Pension v Púchove vyhľadávajú firmy či podnikatelia, keď do Púchova cestujú na obchodné rokovania a stretnutia, manažéri a technici na montáže know-how, riadiaci pracovníci, auditori, špecialisti a iní vysokokvalifikovaní pracovníci na pracovných cestách do okolitých podnikov. Zároveň ho radi využívajú aj svadobčania, ktorí si u nás rezervujú izby pre svojich rodinných príslušníkov, cestujúcich na svadbu zo všetkých kútov Slovenska.

Apartmány majú samostatné lôžka, takže sú vhodné ako pre rodiny s deťmi, tak pre mladých, ktorí do Púchova prišli za prácou alebo známymi. Naše DELUXE apartmány zase ponúkajú komfort pre romantické pobyty, mladých svadobčanov alebo náročných podnikateľov. Izbu, v ktorej sa budete príjemne cítiť, si u nás vyberie každý. Celková kapacita SISI Pension je 91 lôžok.

 

 

 

 

 

 

Praktické informácie k ubytovaniu:

 

 

 

 

Spoločenská miestnosť

Ak ste sa u nás ubytovali s rodinou alebo so známymi, využite večerné chvíle na stretnutie v spoločenskej miestnosti. Vybavená je kuchynkou, TV, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

 

Parkovanie

Ubytovaní v SISI Pension za parkovanie neplatia. Parkovacia plocha je monitorovaná kamerovým systémom.

 

Ďalšie služby

Zabezpečiť vám vieme raňajky, v prípade potreby či záujmu aj pranie, žehlenie a čistenie vašej bielizne.

 

 

 

 

Check-in od 14,00 hod.

Check-out do 10,00 hod.

Počas víkendu check-in po otvorení recepcie.

 

 

 

 
 

Fajčenie:

Zariadenie je nefajčiarske, rovnako ako všetky jeho vnútorné priestory a kaviareň. Fajčenie je preto v priestoroch SISI Pension zakázané. Ďakujeme za rešpektovanie.

 

 

 

 
 


 

Pozrite si izby

 

 

Všetky informácie alebo otázky radi
poskytneme a zodpovieme

 

0914 321 118

 recepcia@penzionsisi.sk

 

 

 

+421 914 321 118 Rezervovať